Starter

  • Bana Dag-lopp Hästnamn Kusk/Ryttare Tränare
  • 191113-7 Dynamique d'Am (FR) R. Mourice R. Mourice
  • J 191113-9 BROSA AM Lindgren Marcus Lindgren Marcus
  • Ö 191114-7 FRUSKA AM Lindberg Kristian Lindberg Kristian
  • Bo 191115-5 ELECTRIC EYE AM Östman John Ylivallo Kyösti
  • Bo 191115-9 FACEBOOK AM Eriksson Jens Eriksson Jens
  • Ro 191115-9 FALCON AM Skoglund Rikard N Linder Fredrik
  • Å 191116-6 GAZELLE AM Kolgjini Adrian Kolgjini Adrian

Resultat

  • Bana Dag-lopp Dist Res. Tid Hästnamn Kusk/Ryttare Tränare Vinst
  • G 191111-2 2140 4 16,1 FILIPPA AM Linderoth Per Linderoth Per 5300
  • Hd 191111-6 1640 0 17,6 FLYBURY AM Pettersson Magnus Hinterlach Gunilla 500
  • Hd 191111-8 2660 d FIREMAN AM Eriksson Christoffer Eriksson Christoffer 500
  • E 191110-12 2140 1 12,6 FORFANTONE AM Kihlström Örjan Walmann Roger 1600000
  • E 191109-3 1640 0 14,6 FANUCCI AM Eriksson Leif Eriksson Kjell-Ove 500
  • E 191109-4 2160 0 16,1 FRAGOLINI AM Söderberg Lars-Göran Söderberg Lars-Göran 500
  • E 191109-5 2140 d FALCON AM Sjöström Claes Linder Fredrik 500
  • E 191109-6 3140 4 18,5 EVANDER AM Skoglund Rikard N Linder Fredrik 16000
  • E 191109-8 2140 0 17,9 FAIR ENOUGH AM Norman Peter G Norman Peter G 500
  • E 191109-8 2160 2 15,9 FREQUENCY AM Eriksson Kim Svedberg Markus B 50000
  • E 191109-9 2140 0 14,9 ECLIPSE AM Kolgjini Adrian Kolgjini Adrian 500
  • Ko 191109-9 2100 7 16,6 TOUGHERTHANTHEREST Ruotsalainen Jani Haakana Marja 10261
  • E 191109-12 2140 8 24,7 GIGARO AM Ohlsson Ulf Pihlström Markus 6000
  • Kr 191108-4 2140 str FELIX AM Svensson Åsa Svensson Åsa 0
  • Ro 191108-6 2140 2 15,3 BROTHERS IN AM Larsson Henrik Larsson Henrik 15000
  • S 191106-7 3140 0 17,9 CARMINE AM Kontio Jorma Nurmos Timo 500
  • J 191105-3 2140 4 15,5 CERVIX AM Söderkvist Stefan Rånlund Mats 5700
  • Bo 191105-4 2140 0 23,3 FREEWAYMAN AM Eriksson Leif Eriksson Leif 500
  • Hd 191104-2 2140 7 16,2 BROSA AM Lindgren Marcus Lindgren Marcus 2300
  • Hd 191104-9 2140 3 16,2 FLYBURY AM Karlsson Max Hinterlach Gunilla 8000
  • Lp 191103-4 2100 3 17,4 TOUGHERTHANTHEREST Torvinen Hannu Haakana Marja 3078
  • Mo 191103-5 2140 0 17,2 DEEPAK AM Strömberg Peter Strömberg Peter 0
  • S 191102-1 2140 0 16,4 FAMIGLIA AM Persson Jennifer Simpsson Jessica 500
  • S 191102-2 2140 5 16,9 FILIPPA AM Djuse Mats E Linderoth Per 5000
  • Ro 191102-3 2160 0 16,0 BETEL AM Frick Kajsa Lindqvist Sven 500
  • F 191101-2 2660 4 15,6 ENZO AM Nilsson Per Oltorp Bengt 5700
  • F 191101-6 2140 0 17,2 DEJVID AM Andersson Mikael J Andersson Mikael J 500
  • Å 191031-2 2140 d GAZELLE AM Kolgjini Adrian Kolgjini Adrian 500
  • Bo 191031-2 2140 1 18,4 DATASTROM AM Guldhag Erica Ragnarsson Thelma 10000
  • Bo 191031-6 2640 4 17,7 POMEROLL AM Heinonen Antero Salmela Petri 2500
  • S 191030-2 2140 1 15,6 FAIR ENOUGH AM Norman Peter G Norman Peter G 40000
  • B 191030-4 2660 3 15,0 FRAGOLINI AM Djuse Mats E Söderberg Lars-Göran 11000
  • B 191030-7 2140 2 13,6 DONNERS AM Åsberg Jenni H Linderoth Per 50000