Starter

  • Bana Dag-lopp Hästnamn Kusk/Ryttare Tränare
  • S 240417-1 SECOND SERVE Westholm Jörgen Westholm Jörgen
  • Å 240418-4 KITTY HAWK Djuse Magnus A Pettersson Stefan P
  • Å 240418-4 KINGLET BIRD Kihlström Örjan Redén Daniel
  • G 240418-6 LAST CHANCE Lennartsson Per Djuse Mattias
  • Å 240418-6 KAYLEIGH Adielsson Erik Schön Marcus
  • Å 240418-7 KUIPER Wäjersten Daniel Wäjersten Daniel
  • Å 240418-8 KANAKA Gundersen Magnus Teien Gundersen Geir Vegard
  • Å 240418-9 KATZENJAMMER Djuse Magnus A Pettersson Stefan P
  • Å 240418-9 KING OF TWILIGHT Persson Stefan Dahlén Magnus
  • Å 240418-10 KILLERINA Kihlström Örjan Pettersson Stefan P
  • Å 240418-10 KARABOUDJAN (US) Kolgjini Adrian Kolgjini Adrian
  • Å 240418-12 MAYHEM MARY Karlsson Max Höynä Amanda
  • Kr 240419-1 LAKRISAL Rosleff Victor Oscarsson Kevin
  • Ro 240419-2 JONGLEUR Djuse Magnus A Frang Susanne
  • Ro 240419-3 LEADERBOARD Djuse Mats E Westholm Jörgen
  • Ro 240419-10 EVANDER AM Jansson Felicia Jansson Anette S
  • J 240420-9 BOREAS Johansson Gustav Johansson Gustav
  • År 240421-3 DATASTROM AM Edqvist Nicole T Spelling Philip
  • År 240421-6 IL FRATE AM Anderberg Roger Anderberg Roger
  • År 240421-10 JAZZLYNE EXCLUSIVE Ås Jonas Andreas Ås Jonas Andreas

Resultat

  • Bana Dag-lopp Dist Res. Tid Hästnamn Kusk/Ryttare Tränare Vinst
  • U 240415-4 1640 5 15,3 JORINDA Eriksson Sandra Westerberg Nils 5500
  • Mp 240415-7 2140 0 15,3 JISCO VACANTE Djuse Magnus A Pettersson Stefan P 1500
  • Mp 240415-9 2140 4 11,4 JOE DALTON Djuse Magnus A Pettersson Stefan P 25000
  • E 240413-3 2140 2 15,3 DATASTROM AM Spelling Philip Spelling Philip 5000
  • V 240413-8 2700 6 13,1 GAYLORD AM Bonne Damien Goop Björn 15249
  • B 240413-11 2140 d ICICLE AM Adielsson Erik Hallberg Lars 2500
  • Hd 240412-7 1640 0 23,4 KIM PEEK Johansson Gustav Aronsson Sofia 1500
  • 240412-7 2140 7 14,3 FALCON AM Blom Nathalie Hellström Linn 3000
  • Ö 240411-5 2100 2 16,8 KEARNY Kontio Jorma Pettersson Stefan P 12500
  • G 240411-10 2160 7 17,8 KOKOON Wiman Johan Wiman Johan 3000
  • J 240410-3 2140 1 15,7 LANGLI Kolgjini Adrian Kolgjini Adrian 30000
  • J 240410-3 2140 2 15,7 KNOCKOUT CHARLIE Lövgren Joakim Lövgren Joakim 15000
  • År 240410-4 2140 0 16,2 IL FRATE AM Anderberg Roger Anderberg Roger 1500
  • J 240410-4 2140 6 16,8 LIPPI Kolgjini Adrian Kolgjini Adrian 5500
  • År 240410-6 2160 4 17,4 INTERACTIF D'AM (FR) Karlsson Petter Martinsson Eric 6000
  • S 240410-13 2140 0 19,6 SECOND SERVE Westholm Jörgen Westholm Jörgen 0
  • Ro 240409-2 2640 5 14,9 EVANDER AM Jansson Felicia Jansson Anette S 5900
  • Ro 240409-4 1640 4 13,8 ISABELLINE AM Eriksson Ulf Frick Katrin K 6800
  • E 240409-6 2640 1 14,3 JIKKEN Kihlström Örjan Redén Daniel 40000
  • Bj 240409-6 1609 5 13,5 JAZZLYNE EXCLUSIVE Ås Jonas Andreas Ås Jonas Andreas 4407
  • E 240409-13 2140 0 16,4 LOVELY RITA Svedberg Markus B Svedberg Markus B 0
  • Fr 240408-1 2500 d KINGPIN (FR) Ouvrie Franck Westholm Jörgen 0
  • S 240407-2 2140 2 16,8 LEADERBOARD Djuse Mats E Westholm Jörgen 35000
  • S 240407-3 2140 5 18,6 KATZENJAMMER Djuse Mats E Pettersson Stefan P 10000
  • Ro 240406-6 2140 5 16,8 KURTZ Ekberg William Westholm Jörgen 5900
  • Å 240406-7 2140 1 12,9 JURISTA Adielsson Erik Schön Marcus 110000
  • Fr 240406-8 2600 1 14,9 HALO AM Bekaert David Locqueneux Dominik 105958
  • Å 240406-12 2140 1 14,1 KARABOUDJAN (US) Kolgjini Adrian Kolgjini Adrian 50000
  • Kr 240405-6 2160 5 15,3 KO SAMUI Lövgren Joakim Lövgren Joakim 8000
  • Br 240405-7 2100 1 15,0 KANAKA Gundersen Magnus Teien Gundersen Geir Vegard 17627
  • Ös 240404-4 1640 1 13,4 KILGORE Djuse Mats E Wäjersten Daniel 25000
  • Ö 240404-6 2100 str KINEMATIC Svedberg Markus B Svedberg Markus B 0
  • S 240403-1 2140 d LAST CHANCE Djuse Mattias Djuse Mattias 1500
  • Ax 240403-2 2140 7 16,4 DATASTROM AM Spelling Philip Spelling Philip 3000
  • J 240402-1 2140 3 18,9 LIGHT THE LAMP Kolgjini Adrian Kolgjini Adrian 17500
  • J 240402-9 1640 5 13,4 HOLDFAST AM Untersteiner Johan Untersteiner Johan 6400